KONST / Litografier / Parti lösa blad 13914133

nr 1391 4133

Parti lösa blad

Etsningar, handskrifter & litografier, diverse, modell äldre. Ej signerade, oramade lösa blad

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:27:52

16/4 19:43:28 1      Vinnande bud