KONST / Litografier / Färglitografi 13407323

nr 1340 7323

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Ulf Greder (f. 1949), Sverige. Signerad, numrerad 131/360. Motivet: 40x30cm

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 18:20:16

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder