KONST / Litografier / Gicléetryck 13989369

nr 1398 9369

Vladimir Kamendy

(1955-2014), Sverige

Gicléetryck, Vladimir Kamendy (1955-2014), Sverige. "Ibiza evening". Signerad, numrerad 22/50. Bladets mått: 60x88 cm, oramat löst blad

Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 maj 2021
kl 20:35:20

20/5 20:25:51 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Vladimir Kamendy

Läs mer om Vladimir Kamendy