nr 1346 1024
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Akvarell, "Mäster Mikaels gata" Stockholm. Signerad. Bladets mått: 58x77 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:53:43
6/9 20:57:54
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska