KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9906047

nr 990 6047

Lars Lerin

(f. 1954), Sverige

Akvarell, Lars Lerin (f. 1954), Hillswick 11 juni 1987, signerad. 37x53

Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.

Utrop:

35.000 kr

Såld:

38.000 kr

måndag 26 oktober 2015
kl 19:47:04

  • Klassiska
  • 26 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Lars Lerin

Läs mer om Lars Lerin