KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13206145

nr 1320 6145

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Pastell, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Ej signerad, 37x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 april 2020
kl 19:16:47

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas