KONST / Litografier / Färglitografier 12167336
nr 1216 7336
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografier, 2 st, Vinterskärgård. Signerad, numrerad PT och 8/40. Motivet: ca 20x14 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:16:10
9/11 09:42:12
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson