KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13835126
*
nr 1383 5126
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Polen, Signerad. Akvarell, 33x33 cm, yttermått inklusive ram: 44x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 20:20:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/3 07:08:59
1
100 kr
8/3 10:49:37
2
150 kr
8/3 20:12:50
1
Vinnande bud
8/3 20:15:53
2
250 kr
8/3 20:15:53
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller poland polen polish polsk vattenfärg
-
4237 Akvarell
Angela Utbult. Signerad, daterad 1965, "Torg i Kra..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
22 april kl 19:05
-
4245 Akvarell
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
22 april kl 20:47
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
29 april kl 20:06
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
29 april kl 18:49
-
3106 Akvarell
Maurice Moberg (1923-2014), Sverige. Hovs hallar. ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
22 april kl 20:29
-
4092 Akvarell
Tono Stokes, "Feeding time at Nakhl". Signerad, da..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
22 april kl 19:55
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1383 5126
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Polen, Signerad. Akvarell, 33x33 cm, yttermått inklusive ram: 44x44 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/3 07:08:59 | 1 | 100 kr |
8/3 10:49:37 | 2 | 150 kr |
8/3 20:12:50 | 1 | Vinnande bud |
8/3 20:15:53 | 2 | 250 kr |
8/3 20:15:53 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller poland polen polish polsk vattenfärg
-
4237 Akvarell
Angela Utbult. Signerad, daterad 1965, "Torg i Kra..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
22 april kl 19:05 -
4245 Akvarell
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
22 april kl 20:47 -
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
29 april kl 20:06
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
29 april kl 18:49 -
3106 Akvarell
Maurice Moberg (1923-2014), Sverige. Hovs hallar. ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
22 april kl 20:29 -
4092 Akvarell
Tono Stokes, "Feeding time at Nakhl". Signerad, da..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
22 april kl 19:55