KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914316
nr 1391 4316
Ulf Ã…lund
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 68x33cm, yttermått inklusive ram: 85x50cm
Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:38:22
19/4 18:57:48
500 kr
19/4 19:58:01