9427 Oljemålning
Wilgodt Lundgren, Landskap, signerad. , 26x43
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2014 -
8711 Akvareller
3st, Wilgodt Lundgren, sekelskifte 1900, c:a 11x20
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2008
Föremål som liknar Wilgodt Lundgren
- Träfflista
- alla
- Visa alla