Föremål som liknar Karl Granquist
6164 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 9 september 2024
6080 Blandteknik
Såld: 1.300 kr
Såldes den 2 september 2024
6159 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 2 september 2024
7092 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 15 juli 2024
1225 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 28 september 2020
9236 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2019
8285 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 4 mars 2019
8338 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 19 mars 2018
9084 Oljemålning
Karl Granquist (1921-1994), Båt, signerad. -92, 38x41
Såld: 8.400 kr
Såldes den 9 november 2015