Föremål som liknar Handkolorerad
8084 Gravyrer
Såld: 1.600 kr
Såldes den 16 september 2024
8139 Gravyr
Såld: 100 kr
Såldes den 16 september 2024
6057 Fisktallrikar
Såld: 800 kr
Såldes den 1 juli 2024
3406 Fisktallrikar
Såld: 800 kr
Såldes den 15 april 2024
3366 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 26 februari 2024
3367 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 26 februari 2024
2017 Karta
Såld: 2.600 kr
Såldes den 19 februari 2024
7240 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 4 december 2023
4013 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 25 september 2023