Föremål som liknar Flicka
6206 Färgkrita
Såld: 100 kr
Såldes den 9 september 2024
6147 Skulptur på so..
gips / stenmassa, flicka, ej signerad. Höjd: 41 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 2 september 2024
4285 Figuriner
Såld: 350 kr
Såldes den 19 augusti 2024
4266 Skulptur
Ove Rasmussen, "Zuluflicka". Höjd: 24 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 19 augusti 2024
8276 Skulptur
Asien, Sovande flicka. Längd: 49 cm, höjd: 31 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 18 augusti 2024
2101 Väggrelief
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
9344 Skulptur
Lladro, flicka. Höjd: 30 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 maj 2024
8345 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
8145 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024