Föremål som liknar Christina Knall
5053 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 18 mars 2024
4133 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 4 mars 2024
3363 Färglitografi
Såld: 2.200 kr
Såldes den 26 februari 2024
3366 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 26 februari 2024
3367 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 26 februari 2024
2023 Oljemålning
Såld: 5.600 kr
Såldes den 19 februari 2024
3067 Bonad
Såld: 450 kr
Såldes den 18 december 2023
3066 Textiltavla
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2023
2123 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 19 juni 2023