Föremål som liknar Christian Berg
8133 Grafiska blad
Såld: 900 kr
Såldes den 16 september 2024
1011 Akvarell
Såld: 3.000 kr
Såldes den 17 juli 2023
2028 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 28 februari 2022
7433 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 15 juni 2020
7434 Litografier
Såld: 600 kr
Såldes den 8 juni 2020
4240 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2019
2059 Litografier
Såld: 700 kr
Såldes den 4 februari 2019
6436 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 28 november 2016
4181 Konstmapp
Såld: 2.800 kr
Såldes den 19 oktober 2015