Föremål som liknar Albert Johansson
7112 Litografier
Såld: 250 kr
Såldes den 4 december 2023
5325 Serigrafi
Såld: 100 kr
Såldes den 9 maj 2022
2141 Färgetsning
Såld: 500 kr
Såldes den 2 maj 2022
Såld: 14.000 kr
Såldes den 25 april 2022
4079 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 24 januari 2022
7354 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 6 december 2021
2093 Färgetsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 november 2021
2092 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 22 november 2021
2172 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 22 november 2021