2066 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juni 2023 -
6357 Akryl
Såld: 1.000 kr
Såldes den 29 november 2021 -
4572 Färgetsning
Såld: 200 kr
Såldes den 12 januari 2015
4870 Etsning
Aino Myllykangas (f. 1948), 'längtan', 21 x 21, -85
Såld: 250 kr
Såldes den 23 november 2009 -
1423 Färglitografi
Aino Myllykangas, 16 x 14, 12/60
Såld: 300 kr
Såldes den 5 januari 2004