KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16449154
nr 1644 9154
Etsning
Graff. Signerad. Bildmått: 29x43 cm, yttermått inklusive ram: 36x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:38:19
22/9 22:18:48
23/9 20:32:48
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor