KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16449066
nr 1644 9066
Palle Nielsen
(1920-2000), Danmark
Träsnitt, Signerad, numrerad ET, daterad 56. Bildmått: 17x24 cm, yttermått inklusive ram: 57x52 cm
Palle Louis Nielsen, dansk tecknare och grafiker född 1920, död 2000.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:32:55
300 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Palle Nielsen
Läs mer om Palle Nielsen