KONST / Litografier / Färglitografi 11064092
nr 1106 4092
Kristina Jöred
(1913-2003), Sverige
Färglitografi, Kristina Jöred (1913-2003), Printemp, HC-upplaga, signerad, motivet: 55x41
Kristina Jöred, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Utrop:
500 kr
måndag 1 maj 2017
kl 18:19:52
Kristina Jöred
Läs mer om Kristina Jöred