ÖVRIGT / Mattor / Röllakan 9287793
nr 928 7793
Röllakan
signerad, 1950-tal, 125 x 180 ca
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 1 december 2014
kl 20:47:21
1.200 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)