KONST / Litografier / Färglitografi 9223050
*
nr 922 3050
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi , Bert Håge Häverö (1932-2014), HC-upplaga, motivet: 35x42
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 november 2014
kl 19:24:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/10 14:15:31
1
800 kr
1/11 09:25:32
2
800 kr
1/11 09:25:32
1
800 kr (Budbetjänt)
3/11 19:15:20
3
Vinnande bud
3/11 19:19:41
1
1.000 kr
3/11 19:19:41
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3305 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:25
-
1021 Oljemålning
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Geijersgård..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:34
*
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
nr 922 3050
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi , Bert Håge Häverö (1932-2014), HC-upplaga, motivet: 35x42
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/10 14:15:31 | 1 | 800 kr |
1/11 09:25:32 | 2 | 800 kr |
1/11 09:25:32 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
3/11 19:15:20 | 3 | Vinnande bud |
3/11 19:19:41 | 1 | 1.000 kr |
3/11 19:19:41 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert HÃ¥ge Häverö, svensk mÃ¥lare född 1932, död 2014.Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3305 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:25 -
1021 Oljemålning
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Geijersgård..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:34