KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271044
nr 1327 1044
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Meditation". Signerad. Olja på duk, 116x50,5 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:30:00
12/5 11:29:12
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano