KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018434
nr 1501 8434
Oidentifierad konstnär. Signerad Berg, stilleben. Olja på duk, 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:04:26
100 kr
150 kr
350 kr