KONST / Litografier / Färglitografi 16452014
nr 1645 2014
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Signerad, numrerad 242/385, Stockholmsmotiv. Färglitografi, bildmått: 39x53, yttermått inklusive ram: 55x68 cm
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:56:53
20/9 13:44:58
700 kr
23/9 19:17:57
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
23 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm