KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528182
nr 1552 8182
Sven-Arne Höken Hökenström
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 100x80 cm, yttermått inklusive ram: 103x84 cm
Sven-Arne, Höken, Hökenström, född 1947, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:30:37
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Sven-Arne Höken Hökenström
Läs mer om Sven-Arne Höken Hökenström