KONST / Litografier / Färglitografi 16428206
nr 1642 8206
Siri Rathsman
(1895-1974), Sverige
Signerad, numrerad 129/260, daterad 1959, pyramiderna. Färglitografi, bildmått: 36x56 cm, yttermått inklusive ram: 49x66 cm
Siri Rathsman, född 1895 i Sundsvall, död 1974, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:49:05
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Siri Rathsman
Läs mer om Siri Rathsman