KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16428304
nr 1642 8304
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Marin. Signerad. Akvarell, 29x34 cm, yttermått inklusive ram: 46x50 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:35:22
16/9 17:41:31
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor