KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16364073
nr 1636 4073
Oidentifierad konstnär. Barnporträtt, monogramsignerad avk, a von Knorring, daterad 1932, barnporträtt föreställande Helena af Geijerstam. Olja på pannå, 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 43x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 18:37:38
15/8 02:00:28