KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16292040
nr 1629 2040
Margareta Sjödin
(f. 1942), Sverige
2 st, "Natur i guld, Jord & Himmel". Signerade. Blandteknik på duk, 60x30 cm, oramad
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:17:31
1.000 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Margareta Sjödin
Läs mer om Margareta Sjödin