KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14796106

nr 1479 6106

Akke Hugh Malmeström

(1894-1968), Sverige

Oljemålning, "Kitzbühl". Signerad. Olja på pannå, 72x59 cm, yttermått inklusive ram: 92x79

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 juli 2022
kl 19:17:56

Akke Hugh Malmeström

Läs mer om Akke Hugh Malmeström