KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13924157

nr 1392 4157

Didrik von Essen

(1856-1922), Sverige

Oljemålning, Didrik von Essen (1856-1922), Sverige. Fjällmotiv. Signerad. Olja på duk, 32x46 cm, yttermått inklusive ram: 49x64 cm

Didrik von Essen, svensk konstnär född 1856, död 1922.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 26 april 2021
kl 20:10:17

22/4 09:31:07 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Didrik von Essen

Läs mer om Didrik von Essen