704 1107 Amerikaur höjd: 66
S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 14:46)
704 1437 Barbord diameter: 60, höjd: 78
S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 10:26)
704 1022 Fat Kina, längd: 27 cm
S�ldes f�r 850 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 11:51)
704 1252 Fåtölj + fotpall, Design Bruno Mathsson, Pernilla
S�ldes f�r 2.500 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 12:48)
704 7288 Figurin Goebel, (Walt Disney Elmer&Tilly), 1940-/50-tal, höjd: 10, 5
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 09:57)
704 1090 Häst Läder, höjd: 42
S�ldes f�r 150 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 11:09)
704 1102 Lampbord 1 par, diameter: 45, höjd: 60
S�ldes f�r 250 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 12:27)
704 1580 Lampbord alm, 1940-tal, diameter: 48, höjd: 56
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 12:52)
704 1073 Oljemålning 1800-tal, Landskap, 45x58
S�ldes f�r 2.700 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 12:26)
704 1377 Oljemålning Dynet, skogsväg, 25x33
S�ldes f�r 400 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 12:50)
704 1051 Oljemålning Sign, Solbelysta tallar, 80x120
S�ldes f�r 900 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 12:25)
704 1127 Oljemålning Signerad E O Lovell, Flodlandskap med människor, 1800-tal, 42x66
S�ldes f�r 5.000 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 12:27)
704 1331 Sideboard Björk, längd: 147, djup: 49, höjd: 70
S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 11:18)
704 1364 Spegel Sekelskifte 1900, höjd: 72
S�ldes f�r 1.600 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 12:50)
704 1328 Spelbord 1890-tal, längd: 90, djup: 45, höjd: 77
S�ldes f�r 600 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 12:49)
704 1119 Syltkrukor 4 st, höjd: 18-22
S�ldes f�r 250 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 14:01)
704 1028 Tavelramar 5 st, 1800-tal, 53x44
S�ldes f�r 1.600 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 12:25)
704 1023 Trädgårdsurnor 1 par, höjd: 30
S�ldes f�r 1.700 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 12:24)
704 1175 Vas Kina, höjd: 40
S�ldes f�r 1.000 kr (Sista budtid är den 25 juli 2011 14:15)
704 1439 Vävnader 2 st, efter Alfons Mucha, 112x45 + 108x46
S�ldes f�r 1.400 kr (Sista budtid är den 27 juli 2011 12:52)