KONST / Litografier / Färglitografi 16034366
nr 1603 4366
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Gårdsmotiv. Signerad, numrerad 95/100. Färglitografi, bildmått: 41x54 cm, yttermått inklusive ram: 51x66 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:33:22
3/3 12:51:45
500 kr
4/3 07:55:27
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas