KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16471001
nr 1647 1001
Hilding Linnqvist
(1891-1984), Sverige
"Tempelvakt, Karnak", Monogramsignerad, akvarell. Bladets mått: 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 66x58
Utrop:
8.000 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 05:56:46)
Uppdatera
Visning
fredag 27/9, lördag 28/9, söndag 29/9 och måndag 30/9
Auktionen
avslutas:
måndag 30 september kl 20:31:50
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Hilding Linnqvist
Läs mer om Hilding Linnqvist