KONST / Litografier / Färglitografi 16428245
nr 1642 8245
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad 101/150, daterad -01. Färglitografi, bildmått: 55x33 cm, yttermått inklusive ram: 61x38 cm
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
1.000 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:57:30
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor