KONST / Litografier / Litografi 7986212
nr 798 6212
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Litografi, Olle Bonniér (f. 1925), 2/220, Signerad, motivets mått: 70x50 "Glädjesång"
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 december 2012
kl 17:37:43
15/12 20:32:44
600 kr
17/12 16:39:01
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér