KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16449161
nr 1644 9161
Blandteknik
3 st, Veronica Kaevandes. Signerade, Olja på pannå, blandteknik. Yttermått inklusive ram: 27x36,35 cmx44,43x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2024
kl 19:07:51
23/9 18:19:54
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 600 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 600 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor