KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406353
nr 1640 6353
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stadsmotiv, omkring 1900. Olja på pannå, 15x27 cm, yttermått inklusive ram: 31x44 cm
Kondition: slitage, skador, skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:59:06
2/9 18:51:53