KONST / Litografier / Färglitografi 16449246
nr 1644 9246
Elisabeth Jansson
(f. 1951), Sverige
Figurer. Signerad, numrerad 132/290. Färglitografi, bildmått: 42x30 cm, yttermått inklusive ram: 62x47 cm
Elisabeth Jansson, svensk målare och grafiker född i Fagersta 1951.
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:52:39
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Elisabeth Jansson
Läs mer om Elisabeth Jansson