KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16468316
nr 1646 8316
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Religiöst motiv. Signerad, med monogram. Akvarell, bildmått: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 66x57 cm
Utrop:
700 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 05:51:36)
Uppdatera
Visning
fredag 27/9, lördag 28/9, söndag 29/9 och måndag 30/9
Auktionen
avslutas:
måndag 30 september kl 20:29:15
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg