KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16463148
nr 1646 3148
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad G. L 1908, marin, 40x35 cm, yttermått inklusive ram: 52x47 cm
Utrop:
600 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 09:21:34)
Uppdatera
Visning
fredag 27/9, lördag 28/9, söndag 29/9 och måndag 30/9
Auktionen
avslutas:
måndag 30 september kl 20:37:37
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor