KONST / Litografier / Serigrafi 16449132
nr 1644 9132
Maiken Wahlgren
(1923-1988), Sverige
Serigrafi, Signerad, daterad 1978, numrerad 3/300. Silkscreen, Silkscreen, bildmått: 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 60x75 cm
Maiken Banner-Wahlgren, svensk bildkonstnär och konsthantverkare född 1923 i Göteborg, död 1988.
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 19:10:39
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Maiken Wahlgren
Läs mer om Maiken Wahlgren