KONST / Litografier / Litografier 13914233

nr 1391 4233

James Pauli

(1857-1934)

Litografier, 3 st, James Pauli (1857-1934), Signerad, Uppsala, yttermått inklusive ram: 33x41cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:25:56

13/4 22:19:42 1      Vinnande bud