KONST / Litografier / Litografi 16452008
nr 1645 2008
Litografi
Björn Jonsson. Signerad, numrerad 188/330, Söder Mälarstrand. Bildmått: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 58x45 cm
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:45:04
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
23 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm