KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16448137
nr 1644 8137
Bo von Schwerin
(1881-1940), Sverige
Oljemålning, Signerad, kustlinje med tallar. Olja på duk. 32x45 cm, yttermått inklusive ram: 51x55 cm
Bo von Schwerin, svensk bildkonstnär född 1881, död 1940.
måndag 23 september 2024
kl 20:42:23
Bo von Schwerin
Läs mer om Bo von Schwerin