MÖBLER / Bord / Skrivbord 10548341
nr 1054 8341
Skrivbord
Furu, 1930-/40-tal, längd: 90 cm, djup: 57 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 september 2016
kl 19:22:41
600 kr
700 kr
900 kr