KONST / Litografier / Färglitografi 11576006
nr 1157 6006
Färglitografi
Mats Frygelius, Norra Bantorget, signerad och numrerad 42/280, motivet: 52x46
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:27:56
200 kr
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm