ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4047580
nr 404 7580
Karl-Johanstil, mahogny, höjd: 153 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 3 april 2006
kl 16:15:00
350 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.700 kr