KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 16449142
nr 1644 9142
Joy Egnel
(1920-2001), Sverige
Gouache, Signerad, daterad -86, komposition, "Tempo V", Bildmått: 15x17 cm, yttermått inklusive ram: 26x34 cm
Joy Annalisa Egnel, född Sundström, svensk bildkonstnär född 1920 i Vilhelmina, död 2001 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:50:18
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Joy Egnel
Läs mer om Joy Egnel
Gouache